Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda
About Img

2000 Yılında faaliyete başlayan firmamız, uzun yıllara varan tecrübesi ve sağlam alt yapısı ile siz değerli müşterilerimize hizmet verebilmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Tecrübeli ve profesyonel kadrosu ile her gün yeni başarılara imza atmaktadır. Bu sağlam temellerin basamakları olan kalite ve müşteri memnuniyetine her koşulda önem vermektedir.

Yavuz Plastik Global dünyaya entegre olan ülkemizde damlama borusu, kangal boru, koruge boru,çöp torbası ve pazar poşeti sektörlerinde gereksinim duyulan pek çok ürünün hammadde ihtiyaçlarını karşılamak üzere kurulmuştur.

Kalite ve Başarının Temelini; Doğru Proje, Doğru Alt Yapı, Doğru Ürün ile Doğru Uygulamanın oluşturduğuna inanan ve bu doğrultuda, sektörüne alternatif çözümler sunan, üretim ve hizmet kalitemizi, teknolojiyi en üst seviyede kullanarak, sürekli geliştirmeyi hedefleyen, personelimizin bilgi ve becerilerini, eğitimlerle destekleyerek, müşteri memnuniyetini, her koşulda en üst seviyede karşılamak için çalışan, topluma ve çevreye her zaman duyarlı olmak ve geri dönüşümünü en profesyonel şekilde yaparak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak, bünyesinde kurulan ve uygulanan kalite yönetim sistemini sürekli geliştirerek sektöründe en iyi olma inancı doğrultusunda çalışan lider bir kuruluş olmaktır.

Ürünlerimiz
Translate »